Skip to content

Práce nad hlavu

Až teraz som sadla k pc hrôza tie hodiny. Musela som ísť pre jahody známej aj na poštu a do obchodu. Všetko vám zaberie čas. Dnes mám dve hodiny doučovanie zajtra mám voľno FREE ale idem na celý deň vybavovať. Zajtra má moja študentka maturantka skúšky budeme jej držať palce. Akurát si dávam doping COCA COLU a nanuk slaný karamel trochu si nervy spestriť ukľudniť lebo je veľa toho až až. Dnes tu budem len nejaký čas potrebujem si ešte niečo riešiť ohľadom práce inej. Už lipa je pekná široko ďaleko sa vôňa šíri. Pôjdem si asi zajtra natrhať keď prídem domov pôjdem na ňu. Natrhám si na dobrý čajík.

nedaj sa

Už sa teším milujem vôňu lúky. Od zajtra idem na letnú kúru cirka na dva týždne pár kíl schudnúť stačia mi 4 mám 52 od dnes začínam cvičiť. Jeden drzí chlap mi chcel mi vnútiť svoje sprosté výživové doplnky nech sám je dobrú chuť ja nebudem. Ja sa snažím len prírodnou cestou. Ja nikomu nebudem vyhadzovať peniaze do luftu 40 eur a viac a blbé výrobky. Ponúkal mi tzv. vlákninu haha umelý prášok čistý grc. Viete aký sú ľudia keď nepovolíte ste nepriateľ asi tak. Ja keď doberiem hentú kúru liekov končím idem sa čistiť len živou stravou. Dala by som štiav poľný alebo záhradný pôjdem sa niekedy pozrieť do parku len mám jed že to furt kosia. Trochu času si urobím pre seba koncom týždňa už sa budem učiť v škole vyše dva týždne nejak do 20.6 počítam decká budú chodiť na výlety školské už budem viac písať a venovať sa sebe. Ponúkli mi spoluprácu dve spoločnosti písať články alebo upravovať aspoň tak ešte niečo pozerám ohľadom toho.

buď sám sebe pánom podnikateľská duša

Ale nerobme si vrásky na čele ani nikde inde nádych a výdych ako sa hovorí zlom väz. Nemáte niekedy ENFORIU ja občas ale dávno som to nezažila až takú až radosť. ale nejak to už len bude. Teraz mám samé vybavovačky neviem kde mi hlava stojí. Už mám niekedy to plné zuby potrebujem už trochu kľud a pokoj. Musím si ešte nataviť dokonca júna kalendár na doučovanie cez jednu platformu vôbec som stihla počas celého mája. To máte tak naberiete ako na rohy práce tak neviete čo skôr. Už je poludnie dnes nebudem ani variť mamka ide robiť jahodový lekvár mňam teším sa bude pár pohárikov akože na zimu pokiaľ ich nezjeme lebo milujeme lekvár . Jahodový domáci je naj. Tie kupované sú humus minule asi cirka mesiac a pol som kúpila resp. objednala cez schop GRIZLY. SK akože BIO no humus. Radšej by som si džemy robila doma BIO chcem sa to naučiť robiť ale bez chémie či cukru vyskúšam v lete niečo také. A čo dodať na záver nech sa nám všetkým darí pekný deň aspoň že slnečný ho máme. Horor ešte aj balík mi pomýlili až do Bernolákova choré ja bývam pri Vrábľoch. Fakt tí v kuriéri už nevedia robiť.

Published inPC