Skip to content

Skúšanie nových vecí

Mnoho ľudí chodí na tantra masáž do salónu. Ale už ste niekedy premýšľali, že tantra masáž urobíte doma partnerovi? Aj tantrická masáž môže byť afrodiziakom https://bratislavatantra.sk/aj-tantricka-masaz-moze-byt-afrodiziakom/ a to mi verte, pretože hovorím z vlastnej skúsenosti. Je to tak. Nová vec môže priniesť vášeň do vášho vzťahu Pokiaľ ste tantra masáž doma ešte neskúšali, tak to nevadí. Môžete to totiž pokojne napraviť. Nájdite si na internete, ako sa tantra masáž robí a skúste ju urobiť svojmu partnerovi. A uvidíte, že vás za to bude milovať oveľa viac, než predtým.

s

Skúšanie nových vecí

Tantra masáž môže byť medzi vecami, ktoré vám opäť zapália vášeň v posteli. Ja to mám vyskúšané a môžem povedať, že to naozaj funguje. Viete, ako sa tantra masáž robí? Pomocou vonných olejčekov, ktoré si jednoducho kúpite. Môžete si ich kúpiť viac. Alebo stačí jeden, pokiaľ máte svoju obľúbenú vôňu, ktorú ako partner, tak vy spoločne milujete. Nebojte sa ale zaexperimentovať. Vďaka tantra masáži môžete mať vo vzťahu viac vášne, než kedykoľvek predtým. A môže vám to priniesť viac šťastia, lásky a túžby po poznaní toho druhého. Podľa môjho názoru je tantra masáž veľmi príjemná a stojí aspoň za vyskúšanie.

s

A čo sa budeme rozprávať, myslím si, že každého chlapa vzruší. Pred tantra masážou môžete prichystať nejaké obľúbené jedlo, ktoré má on rád a to ešte zdvihne dojem z tantra masáže. Po jedle tantra masáž môže začať. Môžete ho začať jemne masírovať pomocou olejčekov. Najprv klasika (na chrbte) a potom budete postupne smerovať nižšie a nižšie, až k tomu najcitlivejšiemu, čo muž na tele má – a to je penis. A masáž penisu sa väčšinou mužom páči natoľko, že sú schopní za chvíľu vyvrcholiť. A to isté podľa mňa aj váš priateľ – bude tak nadšený a vzrušený, že z vás vyvrcholí. A čerešničkou na torte bude určite nádherný sex, ktorý bude snáď ešte intenzívnejší, než kedykoľvek predtým. Tak to skúste.

Published inVýrobky