Skip to content

Už žiadny neporiadok

Poznáte to, keď rýchlo niečo hľadáte a v skrinkách máte toľko vecí… na efektívne roztriedenie a upratanie drobností sú výborné uzatvárateľné sáčky. Je nepríjemné ak sa pri rýchlom hľadaní drobností musíte prehrabávať v krabičkách a narobíte si zbytočný neporiadok. Oveľa jednoduchšie a efektívnejšie je využitie uzatvárateľných sáčkov. Či ich použijete v domácnosti napríklad na gombíky, nite, sponky či iné drobnosti, alebo im nájdete využitie v garáži či dielni pre uskladnenie šróbikov, hmoždiniek, matiek či iných drobných materiálov. Vaše drobnosti sú okamžite poruke, prehľadne a jednotlivo uschované. Uzatvárateľné sáčky sú vyrábané z odolného materiálu, ktorý sa iba tak neroztrhne a nezľakne sa preto ani náročnejších úloh.

uzatvárateľné sáčky - to je nápad

Na výber máte z rôznych veľkostí a teda aj využitie je všestranného zamerania. Uzatvárateľné sáčiky disponujú kvalitným uzáverom. Nie je preto problém do nich vložiť ani potraviny ako napríklad cestoviny či zeleninu. Môžete ich vystaviť chladu a sú teda užitočné aj pri uskladňovaní potravín v chladničke alebo aj v mrazničke. Počas letných mesiacov sú dobrou bariérou proti otravnému hmyzu, ktorý láka sladká vôňa ovocia či zeleniny.

neporiadok v kuchyni - nikdy viac

Používajú sa ako prevencia proti škodcom v kuchyni, nakoľko do nich môžete s kľudom baliť aj práškové konzistencie ako je napríklad múka. Tieto sáčiky si našli svoje využitie aj v deteských izbách, kde strážia legových panáčikov či dievčenské korálky. Na tieto sáčiky je možné aj písať, nestane sa preto, že by ste si mohli obsah sáčika pomýliť. Stal sa neoddeliteľnou súčasťou nášho fungovania, hlavne vďaka všestrannosti, kompaktnosti a kvalite prevedeného materiálu. Hitom je pre dovolenkárov. Okrem mapy si do neho môžete zbaliť aj mobilný telefón. V prípade dažďa ochráni to, čo máte vnútri pretože neprepustí vlhkosť. Pri vode v letných mesiacoch často v zápale zábavy zabúdame kade voda špliecha. Ak teda chcete svoj mobil uchrániť od vodnej sprchy, radíme ho schovať do uzatvárateľného sáčku.