Skip to content

Zbohom tvrdej vode

Voda je tvorí súčasť nášho každodenného života. Používame ju každý deň na varenie, pitie, upratovanie, umývanie,… Vedeli ste, že kvalita vody má nesmierne významný vplyv aj na naše zdravie? To či je voda, ktorá vám tečie z kohútika vhodná na pitie si teraz môžete aj sami doma jednoducho otestovať pomocou spoľahlivého a rýchleho domáceho testu na kvalitu vody. Týmto jednoduchým testom v priebehu jednej minúty získate prehľad ohľadom hodnôt vašej pitnej vody. Zistený problém môžete následne jednoducho vyriešiť u nás. Najčastejším problémom, ktorá sa pri tomto teste objaví, je tvrdá pitná voda. Avšak to nie je nič, s čím by si kvalitný zmäkčovač vody do domu neporadil.

voda

Zmäčovač tvrdej pitnej alebo studničnej vody sa spoľahlivo postará o to, aby vaša voda spĺňala všetky potrebné parametre kvalitnej vody. Vďaka kvalitným súčiastkam si môžete byť istí, že zmäkčovač vody do domu zabezpečí kvalitnú pitnú vodu na dlhé obdobie. Nevyžaduje si žiadnu mimoriadnu starostlivosť ani servis. Navyše, okrem tvrdej pitnej vody, sa už navždy rozlúčite aj s vodným kameňom. Pri nákupe zmäkčovača vám, samozrejme, poskytneme aj záručný a pozáručný servis, aby vám zmäkčovač fungoval bez problémov niekoľko dlhých rokov.

kvalita vody

Zmäkčovač vody je vyrobený z pevného odolného plastu a je navrhnutý na úpravu vody v rodinných domoch a taktiež v rôznych prevádzkach. Jednoducho a intuitívne sa ovláda, takže nebudete mať vôbec starosti s náročným nastavovaním a podobne. Zmäkčovač si nastavíte jednoducho, pretože je vybavený LCD displejom a ovládacími tlačidlami. Horná časť zmäkčovača slúži na doplňovanie tabletovanej soli, vďaka ktorej sa zmäkčovač pravidelne regeneruje. Vďaka zmäkčovaču vody sa už raz a navždy zbavíte vodného kameňa. Navyše nebudete vystavovať svoje spotrebiče voči nebezpečnej tvrdej vode. Elektrospotrebiče, práčky, bojler či kotol a vodovodné potrubia, tak budú mať oveľa dlhšiu životnosť, čím v konečnom dôsledku potešíte aj svoju peňaženku.

Published inVýrobky