Skip to content

Senzuálne masáže a ich rôznorodosť

Popularite sa už dlhší čas tešia tantrické masáže, ktoré ako vieme, poskytujú niečo viac než len masáž chrbta alebo končatín. Aj v našom hlavnom meste sú dostupné tantra salóny, kde vás privíta personál, čo ovláda umenie senzuálnych dotykov.

Horiace sviečky, relax

Ich význam spočíva v schopnosti odbúrania všetkých blokov, čo nás zbytočne zaťažujú.

Uvoľnenie je tak cítiť v prípade zmyselných dotykov po celom tele a nevynechávajú sa ani intímne partie. Cítime príjemný rexax tela, pohladenie na duši a áno, pozornosť sa venuje v tomto prípade aj tretiemu bodu- prirodzenému odbúraniu erotického napätia. To sa tak v nejednom prípade môže skončiť vyvrcholením. A to je pri aplikovaní konkrétnych praktík záver, za ktorý sa nemusíte hanbiť, skôr naopak. Ide o znak efektívneho uvoľnenia a toho, že tantrická alebo senzuálna masáž splnila svoj účel.

Pivonka, kvet

Tantra salóny v skutočnosti dokážu poskytovať širšiu ponuku.

Okrem spomenutej základnej praktiky je možnosť zaujímavého výberu aj pre tých, čo chcú odskúšať nový level. Vtedy ide napríklad o atraktívnu body massage, kedy sa vás masérka dotýka svojim celým telom. A je to len jedna z možností, ako si senzuálne pôžitky užiť ešte viac a spoznať ich nový level. V stručnosti tak pri vstupe do niektorých zo salónov máte na výber klasickú tantru, pre akú sú špecifické zmyselné dotyky a relaxačné prostredie, ale takisto niečo exotickejšie, kedy sa masérka natrie špeciálnym nuru gélom a príde k treniu tela o telo, čo je však už technika odporučená pre tých, ktorí majú základnú skúsenosť s tantrou a jej skutočným významom.

Pekná žena, modelka, plávky

A pravý význam vraví o pochopení,že konkrétne postupy vedú k odbúraniu spomenutých blokov, čím následne vzniká prísun novej životnej energie a bohatšieho poznania svojich blokovaných túžob, plánov alebo v skrate myšlienok. V neposlednom rade ide tiež o dobitie čerstvou životnou silou prospešnou pre naše telo.

Published inAuto moto