Skip to content

Zapojte sa aktívne do nuru masáže

Plánujete darovať vášmu kamarátovi poukážku na nuru masáže a sami o nich veľa neviete? Nemáte presnú predstavu o tom, čo to znamená, a čo ho tam čaká? Potom by ste mu mohli prezradiť nasledujúce informácie: Nuru masáž je charakteristická tým, že vám ju vykonáva nahá alebo polonahá masérka celým svojim telom. Zapojí do nej väčšinu svojej teplej pokožky a vzrušujúci je už sám o sebe pocit, že sa vás dotýka krásna dievčina, ktorá by za istých okolností mohla byť aj vašou ženou. Takéto predstavy sa môžu naháňať v hlave nejednému z mužov a je to prirodzené, pretože každý normálny zdravý chlap túži po milovaní s krásnou, príťažlivou dievčinou, ktorá ho tiež miluje. Láska nemá žiadne hranice a ani takéto potenciálne väzby a situácie s masérkou nemožno do budúcnosti vylúčiť.

dievča na masážach

Nuru masáž môže prebiehať dvoma spôsobmi. Ten prvý spočíva v aktivite masérky a pasivite klienta. Všetka práca teda spočíva na dievčati, zatiaľ čo klient si iba užíva slasť nežných dotykov, maznania a hladenia. Toto je veľmi príjemné v tom zmysle, že ste ušetrení fyzickej námahe, čo je niekedy skutočná výhoda, kedy sa môžete plne sústrediť na prítomný okamih a na zmyselnú rozkoš.

nuru masáže

Druhý spôsob už naznačuje, že pôjde o obojstranný akt, kedy sa do priebehu masáží zapojí aj klient, a obaja sa masírujú navzájom. Vtedy už nejde o masáž ako takú, ale skôr o odovzdávanie energie a zosilňovaní vzájomnej rozkoše dotykmi na citlivých erotogénnych zónach. Ak si obaja aktéri dobre rozumejú, a dôjde k súladu energetických vibrácií ich tiel, môžu prežiť obaja veľmi silný spoločný orgazmus. Záleží samozrejme na mnohých okolnostiach, ale vzájomná nuru masáž býva jedným z najkrajších zážitkov v službách tohto druhu.

Niektorí ľudia dokonca vyhľadávajú iba nuru vzájomné masáže a dávajú im prednosť pred inými masérskymi technikami a tiež pred rôznymi sexuálnymi službami v privátoch a escort servisoch.

Published inPodnikanie