Skip to content

Zážitok zo senzuálnej masáže

Už ste sa niekedy zamysleli nad tým, že ste dávno neboli na žiadnej masáži? Nemyslím tým pravidelné masírovanie na bežnej masáži. Ide o rôzne iné potešenie, ktoré môžete zažiť vďaka senzuálnym masážam bratislava. Nedávno som sa objednala na senzuálnu masáž. Myslela som, že to bude ako klasická masáž, na ktorú chodievam pravidelne aspoň raz za týždeň. No, mýlila som sa. Prišla som do masážneho salóna, kde som mala vopred dohodnutý termín. Na recepcii ma uvítali a povedali mi, čo mám robiť. Vložili mi do rúk uterák a poslali ma do vedľajšej miestnosti, aby som sa pripravila. Mala som počkať na svojho maséra.

atmosféra

Hneď ako som uvidela svojho maséra, veľmi sa mi zapáčil. Bol krásne opálený, ako keby prišiel práve teraz z letnej dovolenky zo zahraničia. Mal krásne vyšportované telo, dlhšie vlasy, ktoré mu pekne siahali cez čelo. Bol veľmi sexy a ja som pocítila, že práve senzuálna masáž bude tým mojim najväčším zážitkom v živote. Už teraz som sa tešila, ako sa ma bude príjemne dotýkať po celom mojom nahom tela. Povedal mi, nech si ľahnem na masážny pult. Tak som to aj vykonala. Trošku hanblivosti vo mne bola. Povedal mi, aby som si dala dole uterák. Tak som ho poslúchla.

masáž

Sňala som zo seba uterák a ľahla som si na brucho, tvárou k zemi. Ležala som na masážnom pulte a dúfala som, že jeho ruky o chvíľu pocítim na svojom tele. Moje vzrušenie sa stupňovalo. Začalo to. Jemne položil svoje ruky na moje telo a začal ma masírovať. Prešiel od hlavy až po päty a nevynechal ani chrbát. Ten som mala poriadne stuhnutý. Pri každom jednom dotyku maséra som pociťovala, že sa v mojom tele niečo odohráva. Boli to vzrušujúce príjemné pocity. Táto masáž mohla kľudne trvať aj omnoho dlhšie. Hudbu by som počúvala neustále a dokonalé pohyby maséra ma upokojovali. Oddala som sa tomu a nechala som maséra, aby si plnil svoje pracovné povinnosti. Po skončení masáže som bola ako iný človek. Nechala som si túto skúsenosť len a len pre seba. Trochu tajnosti nezaškodí.

Published inPodnikanie