Skip to content

Nekontrolovateľná rozkoš a vzrušenie je forma relaxácie

Šteklivé pocity v bruchu a návaly horúčky, búšenie srdca či neopísateľný stav zažíva pri vzrušení každý, kto sa nechá priviesť do stavu rozkoše a slasti, napríklad ak si objedná masérku tantrickej masáže, ktorú poskytujú masážne salóny. Každý dospelý človek si u ich môže rezervovať službu v určitý čas spolu s danou masérkou.

Prednosti používajú ako nástroj

Pojem tantrická masáž môže byť pre mnohých ešte neznámy, ale pomaly sa dostáva do povedomia ľudí a viacerí zákazníci masážnych salónov už vedia, o čom je reč. Masírovanie tela ako ho poznáme je základ aj pri tejto masáži, no benefitom je väčší počet typov, ktoré zahŕňajú aj vzrušujúcejšie dotyky masérky na intímnych miestach tela. Klasickú masáž dopĺňajú aj oveľa vzrušujúcejšie druhy ako je magic, couple, special, body, double body alebo masáž lingamu.

Nebáť sa prežiť maximálne vzrušenie nie formou sexu, ale iba príjemným hladkaním, masírovaním, stimulovaním a dotykmi na citlivých a intímnych miestach je možné diskrétne a kedykoľvek budete mať chuť. V salóne sa vás ujme vybratá masérka a šálkou kávy alebo čaju vás privíta, potom vám ponúkne sprchu a následne môže začať tantricka masaz rituál masáže. V miestnosti je intímne osvetlenie, hudba je relaxačná a vôňa exotická, to všetko podčiarkuje požadovanú atmosféru pre daný typ masáže.

Ruky sú pri masírovaní nepostrádateľné

Zákazník leží a masérka sa mu venuje do tej miery, ktorú si daná masáž vyžaduje, napríklad pri masáži lingamu sa sústredí aj na intímne partie tela, používa ruky, nohy, prsia, ústa, vlastne celé telo a výsledkom je maximálne vzrušujúci pocit, ktorý môže vyvrcholiť do extázy. Uvoľnenie a rozkoš s pocitom slasti a celkového vyčerpania sa po takomto výkone môže dostaviť, zákazník má potom trocha času si toto všetko nechať uležať v hlave. Koniec rituálu tantrickej masáže prináša aj možnosť opäť sa osprchovať, rozlúčka prebieha pozdravom „namaste“ a zo salóna odchádza zákazník aj s malým darčekom ako formou poďakovania.

Published inVýrobky